Виробництво

     Компанія «ДЖЕРЕЛО» спеціалізується на виробництві технічних засобів для краплинного  зрошення. Виготовлення високоякісної продукції базується на застосуванні сучасного обладнання, якісної сировини і наявності кваліфікованого персоналу.
 
     Продукція нашого підприємства сертифікована в установленому порядку: згідно ТУ У 25.2-01018947-134: 2007 «Деталі з'єднувальні», дозволена Міністерством охорони здоров'я України для використання в господарському водопостачанні. Деталі з'єднувальні призначені для з'єднання між собою труб типу Т-Таре,  LFT.  з поліетиленовими трубами в системах  краплинного зрошення.
 
     

 
      Ми пропонуємо труби з поліетилену високого тиску (ПВТ) та поліетиленові труби марки ПЕ 100 згідно ДСТУ Б.В.2.7-151: 2008 "Труби поліетиленові для подачі холодної води". 
 
     Поліетиленові труби значно дешевші традиційно металевих і чавунних, не схильні до корозії і не вимагають проведення робіт по ізоляції й захисту від статичної електрики. Серед переваг поліетиленових труб можна також виділити їх незначну вагу, можливість доставки бухтами (від 100 до 400 метрів).

     

      Основні переваги застосування поліетиленових труб:

 
  • Будівництво та реконструкція мереж водо-і газопостачання із застосуванням поліетиленових труб дає економію до 40% коштів, які витрачаються, в порівнянні з традиційними методами;
  • Легше металевих;
  • Висока еластичність;
  • Стійкість до води і агресивних середовищ;
  • Гладкість поверхонь сприяє зменшенню втрати тиску в трубах;
  • Зручність в з'єднанні з трубами з інших матеріалів.