Проектування систем краплинного зрошення

          Компанія «ДЖЕРЕЛО» розробляє проекти та будує системи краплинного зрошення базуючись на найновіших технологіях та технічних засобах зрошення, має своє виробництво поліетиленових труб, а також комплектуючих для систем краплинного зрошення. Підприємство має ліцензію Державного комітету України по водному господарству на проектування, будівництво нових і реконструкцію існуючих меліоративних систем та окремих об'єктів інженерної інфракструктури. 

Інженери-проектанти, виходячи із заданих параметрів, розрахують і укомплектують вам систему поливу в декількох варіантах з використанням обладнання того чи іншого виробництва, що дозволить вибрати необхідний варіант.

 

     Для розробки комерційної пропозиції систем крапельного зрошення та автоматичного поливу обьекта, необхідно надати таку інформацію:
 
1. Топографічний план з відмітками висот і горизонталями, у випадки його відсутності компанія «ДЖЕРЕЛО» спроможна виконати ці роботи;
2. Передбачуване джерело води, його технічні показники і місце розташування відносно проектованої території (відкрите водоймище (об'єм, м3); свердловина (дебіт свердловини, м3 / год; глибина свердловини, м; модель насоса і глибина занурення, м));
3. Зрошувані культури і схема посадки;
4. Місце розташування насосної станції (умови електропостачання) та фільтраційного вузла.